І напевне думає що такий гуморист )

Президент РФ Путін публічно в іронічній формі звернувся до п’ятого президента України Петра Порошенка

Запропонував йому політичний притулок на Московії від обвинувачення в державній зраді в Україні.

Про це він сказав на пресконференції після перемовин з президентом Франції, повідомляє DROBRO

Свого часу, коли пан Порошенко ще був президентом України, я йому казав, що, якщо в нього виникнуть якісь негаразди в майбутньому, Московія готова надати йому політичний притулок.

Він тоді іронізував вдосталь щодо цього питання. Але сьогодні хочу підтвердити свої пропозиції, незважаючи на наші серйозні розбіжності стосовно цього питання – питання врегулювання на Донбасі. І я вважаю, що він наробив чимало помилок у цьому стосунку. Але все-таки, його переслідування як дежравного злочинця теж – марне сподівання на успіх у нинішньої влади (України – ред.).

Ми готові таким, як пан Порошенко, надати притулок на Московії, – сказав Путін.

Порошенка лідер московії згадав у контексті обговорення Нормандського формату та зусиль щодо врегулювання московітсько-української війни на Донбасі.

Пізніше Путін сказав, що не слід звинувачувати Порошенка в підписанні Мінських угод та, відповідно, державній зраді. Також додав, що він передбачав такий розвиток подій про політичне переслідування Порошенка наступником.

Він повторював тези московіткої пропаганди, що в Україні буцімто переслідують опозицію, чинять тиск на етнічні меншини, зокрема російськомовних, закривають школи, видання та опозиційні медіа.

Петро Порошенко відреагував на слова Путіна. Він зазначив, в Україні переслідують «проєвропейську опозицію» і тепер це підтвердив навіть Путін. Він також порадив Путіну припинити «опікуватися» українською політикою.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/491373539015186

«Раджу Володимиру Олександровичу припинити радувати Путіна і зайнятися захистом країни. І саме туди спрямувати свої зусилля та зусилля правоохоронних органів, які зараз займаються Порошенком більше, ніж російською загрозою.

А Володимиру Володимировичу — нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І одвічна практика московії «опікуватися» українською політикою та політиками вже давно припинилася. Це сталося тоді, коли я був обраний Президентом України», – написав Порошенко.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »