Росія хоче підірвати Кримський міст і звинуватити в цьому Україну

РФ проводить таємні підводно-технічні роботи у забороненому для плавання районі транспортного переходу через Керченську протоку

Спецслужби РФ розглядають варіант скоєння диверсій “під чужим прапором” проти власних “іміджевих” інфраструктурних об’єктів, у тому числі Кримського мосту, щоб потім звинуватити у цьому Київ та використати цю провокацію як привід для військового вторгнення в Україну.

Про це пише Telegram-канал InformNapalm із посиланням на свої джерела в окупованому Криму, передає DROBRO. За їхньою інформацією, окупанти проводять таємні підводно-технічні роботи в забороненому для плавання районі транспортного переходу через Керченську протоку.

“З незрозумілих причин російські військові проводять в одному із заборонених для плавання районі підводно-технічні роботи з очищення морських розсіювальних виходів транспортного переходу через Керченську протоку. Такі роботи проводяться в умовах суворої конспірації із забороною на використання засобів радіозв’язку”, – сказано в повідомленні.

Крім того, зазначається, що на початку лютого на базі 561 аварійно-рятувального центру в Севастополі проводилося випробування безекіпажного плавзасобу невідомої конструкції. Зазначений центр використовується як для підготовки водолазів-рятувальників, а й навчання військовослужбовців Сил спеціальних операцій РФ.

Йдеться про підготовку бійців, завдання яких – знищення кораблів та об’єктів прибережної інфраструктури. Експерти звертають увагу, що вищезгадані маневри здійснюються одночасно з потужною інформаційною кампанією з боку РФ про нібито “терористичні загрози, що походять від України”.

“Вказані дані доповнюють припущення, що росіяни готуються до того, щоб у разі потреби та ухвалення політичного рішення здійснити провокацію з підривом мостових опор та подальшим звинуваченням у цьому української сторони”, йдеться у матеріалі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »