Ukrainian national airlines – нового державного авіаперевізника України, який буде створено до кінця 2022 року

Сьогодні, 25 листопада, президент України Володимир Зеленський анонсував початок створення державного авіаперевізника України – Ukrainian national airlines. Заява була зроблена в рамках форуму “Велике будівництво: Авіація. Туризм”.

У ході виступу на форумі президент України заявив, що сьогодні є датою народження Ukrainian national airlines і до кінця 2022 року державний авіаперевізник має аступити в дію, інформує DroBro. Президент наголосив, що тривалий час велися консультації з французькими експертами, які підтвердили економічну доцільність створення державного авіаперевізника.

Володимир Зеленський заявив, що цей проект надасть можливість навантажити роботою вітчизняні підприємства, а також залучити іноземних партнерів. Державний авіаперевізник не лише надасть можливість для України збільшити кількість перевезень, а й підніме статус країни.

Сказав своє слово міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. Він заявив, що державний авіаперевізник допоможе відновити цю галузь після падіння перевезень на тлі коронавірусу, забезпечить для громадян України ті напрямки, які користуватимуться попитом, та авіація використовуватиметься при евакуації українців із території інших держав.

Під час форуму між Україною та віце-президентом компанії Airbus Кімоном Сотіропулосом було підписано меморандум про співпрацю. Текст меморандуму передбачає закупівлю або лізинг у Airbus 6 літаків типу А220, 12 літаків типу А320/321 та чотирьох типу А330/350. Ще у квітні 2021 року президент України виступав за створення державного авіаперевізника. Airbus заснована у 1970 році і є найбільшою авіабудівною компанією у світі. Штаб-квартира знаходиться у Тулузі (Франція). Є основним конкурентом Boeing. На сьогоднішній день в Україні флагманською авіакомпанією є “МАУ” зі штаб-квартирою у Києві та хабом у Борисполі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »