Наближається стрибок тарифів на інтернет для українців

Експерти стверджують, що підвищення тарифів на інтернет пов’язане з низкою причин

На ринку кабельного невдовзі серйозно подорожчають ціни, запевнив член правління ІнАУ Олександр Арутюнян, повідомляє UBR.ua. За його відомостями, наразі наші громадяни віддають перевагу тарифу зі 100 Мбіт/с, які коштують 200 грн/міс. Проте є й такі абоненти, які бажають ще більш швидкісного інтернету – 1 Гбіт/с, який коштує понад 300 грн/міс, передає DroBro.

Експерт припустив, що далі вартість тарифів лише підвищуватиметься. За його даними, очікується збільшення цін на доступ до кабельної каналізації, при цьому зросла логістика і податок. За прогнозами, особливо подорожчання незабаром спостерігатиметься у мегаполісах. Галузь телекомунікацій відстає із збільшенням вартості щодо інших сфер. За оцінкою фахівців, на цю галузь негативно впливають чергові законодавчі ризики.

Також на “фінансову подушку оператора” впливають низька платоспроможність населення, висококонкурентне середовище і, як наслідок, низький ступінь ARPU цього бізнесу. Сьогодні серед вітчизняних користувачів найпоширенішим пакетом залишається “безліміт” зі швидкістю 100 Мбіт/с. Експерти стверджують, що інтернет вже давно став однією зі звичних комунальних послуг, тому його слід зіставляти з “комуналкою”.

Треба сказати, що торік Україна увійшла до п’ятірки країн світу з найдешевшим інтернетом. Середня ціна Гб мобільної мережі тоді становила 0,46 доларів. Цього місяця для українців уже анонсували прийдешнє подорожчання інтернету.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »