В Україну вперше прилітає топ-менеджмент Apple

У вересні минулого року представники України з офіційним візитом побували у Кремнієвій долині, де домовилися про розробку спільних проектів із Apple

Наступного тижня, окрім онлайн-презентації соціальних послуг, в Україні буде ще одна важлива подія — в країну вперше приїжджає топ-менеджмент Apple на чолі з Марком Ленноном — Worldwide Head of Government.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає DroBro.

“Після нашої першої зустрічі у Кремнієвій долині у вересні ми постійно перебували в процесі обговорення спільних проектів. Результати разом з Apple вирішили презентувати у Києві. Один із проектів – можливе застосування технологій Apple у переписі населення у 2023 році”, – прокоментував міністр.

Зазначимо, 26 листопада під час прес-марафону у Києві президент Володимир Зеленський розповів, що у майбутньому українці зможуть отримати можливість онлайн-голосування на виборах президента та Верховної Ради. Для цієї мети використовуватимуть програму “Дія”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »