стрілок

19-річна мешканка Полтави прийшла в школу з арбалетом і відкрила вогонь по вчителях, свідки кажуть, що дівчина могла бути неосудною

Як вже повідомляв DroBro, вчора, 6 вересня, в Полтаві в школі № 11 сталася надзвичайна подія за участю колишньої учениці і педагогічного колективу. В результаті двоє вчителів отримали поранення, проте від госпіталізації відмовилися. А учасниця стрільби з арбалета під час арешту не пручалася. Учні школи № 11, які були свідками ПП, стверджують, що 19-річна дівчина на очах у них перезаряджала арбалет.

При цьому з кишені стирчали заточені стріли. Не виключено, що вчителі впізнали стрілка. Першою постраждала вчителька іноземної мови, якій стріла потрапила в спину. Після цього впритул до нападаючої підійшла вчителька математики і запропонувала тій вистрілити в упор. Однак постріл прийшовся в руку. Тільки після цього учень 9-го класу відібрав у стрілка арбалет.

Дівчина не пручалася. “Мені здається, вона була під наркотиками, так як їй було максимально все одно на все”, – повідомила одна зі свідків ЧП в школі.

Директор школи Валентина Олейниченко не захотіла спілкуватися зі ЗМІ, саме тому залишається незрозумілим, як дівчина з арбалетом в руці спокійно зайшла в будівлю школи. На сьогоднішній день стрілявша знаходиться в відділенні поліції. Учителів не госпіталізували. Правоохоронним органам належить з’ясувати, звідки у 19-річної дівчини виявився арбалет, а також її мотив.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *