перемоги

Педагог із Запоріжжя Олександр Жук став лауреатом Всесвітньої педагогічної премії “Я пишаюся тим, що працюю вчителем в Україні”

Наш співвітчизник став кращим серед десятків тисяч учасників з 110 країн і заслужено отримав Global Teacher Award.

Про це DroBro пише з посиланням на повідомлення в Facebook української премії Global Teacher Prize.

Відомо, що Жук – вчитель інформатики, він працює з дітьми з порушеннями слуху в Запорізькій школі-інтернаті “Джерело”. З 2018 року Олександр носить звання “Заслужений вчитель України”. “Прийшов, побачив, переміг” – це більше не про Юлія Цезаря, а про Олександра Жука, переможця Global Teacher Prize Ukraine 2018! Ми раді, що українського педагога-супергероя відзначили серед десятків тисяч учасників з 110 країн “, – йдеться в повідомленні.

Сам же переможець висловив слова гордості за свою країну.

“Це велика честь – бути нагородженим міжнародною нагородою. Я завжди радий бачити прапор нашої держави на такому рівні. Я пишаюся тим, що працюю вчителем в Україні”, – написав Жук у себе в Facebook.

Це не перша нагорода вчителя із Запоріжжя. У 2019, за оцінками світової комісії цієї ж премії, його включили в 50 кращих вчителів світу. А в 2018 році Жук виграв Global Teacher Prize Ukraine, а також отримав звання “Заслужений вчитель України”. 29-річний педагог вивчив мову жестів, щоб спілкуватися з учнями.

перемоги

DroBro: премія Global Teacher Prize у розмірі $ 1 млн щорічно з 2014 року присуджується фондом Varkey Foundation вчителю, який зробив видатний внесок у свою професію і зробило позитивний вплив на спільноту. В її журі входить близько 150 осіб. Мета премії – підвищення престижу вчительської професії.

Від admin