21-річна Катя, яку за її голос та спів прозвали Пташкою, виконала хіт Кузьми “Спи собі сама” на тлі руїн “Азовсталі” та звуків пострілів та вибухів

Захисники Маріуполя воюють із окупантами з 1 березня, коли місто оточили російські війська. Сьогодні, 11 травня, у Мережі з’явилися нові кадри з “Азовсталі”, де перебувають захисники Маріуполя, інформує DROBRO. Катя Птах проникливо виконала пісню Кузьми. Їй у цьому допомогли ще двоє бійців.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

21-річна Катя родом із Тернопільської області. З дитинства любить співати. Навчалась у коледжі ім. Крушельницької у Тернополі на співочому відділенні. Після закінчення училища переїхала до Києва. Почала працювати в мотошколі The Riders. Тоді ж захопилася військовою справою. Стала активною учасницею багатьох мітингів. Весною 2021 року пішла захищати Батьківщину. Закінчила медичні курси з перших днів війни на фронті. Захисники Маріуполя напередодні виклали у Мережу фото з “Азовсталі”, на яких показали поранених і те, за яких умов вони зараз перебувають.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »