Фонди відновлення України поповнюватимуться коштами орків: майно рашистів підлягає націоналізації

Уряд прийняв ухвалу, відповідно до якої стала можливою націоналізація активів ерефії, що знаходяться на території України. Механізм її проведення передбачає перехід прав власності до спеціально створеного підприємства “Національний інвестиційний фонд”, інформує DROBRO.

“росія повинна і зобов’язана заплатити за руйнування, які вона вчинила в Україні. Ми заберемо всю власність ерефії з метою використання коштів на армію, людей та відновлення”, – наголосив Шмигаль.

За його словами, додатково ведеться тісна робота з країнами-партнерами щодо розробки та плану відновлення України. Очікується, що одним із основних джерел фінансової підтримки його реалізації стане використання конфіскованих у країни 404 коштів та активів.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »