Танки-камікадзе та “кадировці” у “загороджувальних загонах”: Черньов про ситуацію на Південному фронті

На Південному напрямку армія орків вичерпала свій наступальний потенціал і починає окопуватися.

Рашисти практично зупинила спроби прорватися вперед на Півдні України. Там наступальний потенціал ворога практично вичерпано, а бойовий дух окупантів зламаний. Про це розповів у Facebook депутат Верховної Ради Єгор Черньов за підсумком поїздки на передові позиції ЗСУ на цьому напрямі.

“Орки досягли максимуму своїх наступальних можливостей і зараз намагаються воювати в основному артилерією. Гатят, не шкодуючи снарядів”, – розповів нардеп.

За його даними, для виявлення передових позицій ЗСУ окупанти використовують тактику “танків-камікадзе”. Орки посилають на ділянки, що їх цікавлять, невеликі групи “гарматного м’яса”, щоб подивитися, звідки прилетить удар. Українські захисники вже навчилися знищувати таких камікадзе, не видаючи основних опорних пунктів. На Південному напрямку, за словами Черньова, бойовиків із ОРДЛО немає, там воюють виключно російські солдати.

“Б’ються ще гірше, бояться ще більше. Як розповідають полонені, вперед їх жене лише страх перед “кадирівцями”, які загрожують розстрілами відмовникам. Доходило до того, що орки приходили до місцевих жителів і просили їх сховати від своїх, доки не підійдуть ЗСУ та не заберуть їх у полон”, – розповів депутат Ради.

Загалом, за його даними, війна на Херсонському, Запорізькому, Миколаївському фронтах перетворюється на позиційну фазу. Окупанти починають окопуватися, готуючись до затяжного конфлікту. А ЗСУ тим часом нарощують сили для великого контрнаступу, концентруючи на лінії фронту західне озброєння.

Черньов не сумнівається, що південну частину України буде повністю звільнено.

“Наші очікують західного важкого озброєння та далекобійної артилерії, щоб почати їх випалювати звідти, а також руйнувати логістику поставок палива та боєприпасів. І рашисти неодмінно втечуть. Вони завжди біжать, як тільки починають нести великі втрати. І тоді ми перейдемо в контрна. А Херсон, Каховка, Скадовськ та інші міста та села будуть звільнені. Без варіантів”, – констатував депутат Ради.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »