Повідомляють про те, що у напрямку Криму рухаються величезні повітряні кулі з якимось “вантажем” на підвісах

Передплатники повідомляють про те, що у напрямку Криму рухаються величезні повітряні кулі з якимсь “вантажем” на підвісах. Жителі Криму поки що не можуть назвати точну кількість таких аеростатів, але вони рухаються в ешелонах на висоті від 6 до 20 км., передає DROBRO

Про це сьогодні, 1 липня, написав на своїй сторінці у соцмережі військовий експерт Олександр Коваленко. Він поки не береться судити про те, яку функцію можуть виконувати дані аеростати, проте закликає літаки бути напоготові та уникати польотів у тому місці, де ці кулі.

Не виключено, що окупаційна влада не попередила авіацію про нові об’єкти в небі. Також не виключено, що ворожа система ППО може їх прийняти за якусь військову ціль. Інформацію про аеростати в Криму поки що ніхто не коментував, крім Коваленка. Однак у ніч проти 1 липня в анексованому Криму було голосно.

Паблік “Кримський вітер” повідомляє про “бавовну” в районі Щолкіно. Місцеві жителі запевняють, що з боку України запустили дві ракети. Одну нібито вдалося збити, а друга завдала удару. Не виключено, що ціллю могла стати станція радіолокації в Мисовому. Після прильоту в той бік виїхала швидка допомога та пожежники. А в Мережі публікували кадри пожежі у районі Щолкіно.

Від admin