Глава Міноборони Нідерландів Кайса Оллонгрен повідомила, що уряд країни видав офіційний дозвіл на експорт в Україну 24 винищувачі F-16

Постачання 24 винищувачів F-16 та семи авіаційних двигунів для них в Україну відбудеться найближчим часом, передає DROBRO. Міністр оборони країни Кайса Оллонгрен від імені МЗС та Міністерства зовнішньої торгівлі повідомила, що завершено офіційне оформлення всіх документів для передачі Києву літаків.

Відповідний лист Оллонгрен надіслала до Палати представників парламенту Нідерландів. “Повідомляю, що незабаром відбудеться постачання перших літаків. Інформуємо Палату, що необхідний дозвіл на експорт військової техніки в Україну видано”, – написала голова Міноборони.

Водночас вона зазначила, що на прохання українських колег інформація про точну дату поставки винищувачів, а також інші подробиці про їх передачу ЗСУ публічно не розголошуватимуться, а представникам парламенту повідомлять про них у конфіденційній формі.

Раніше Оллонгрен заявляла, що її країна поставить перші літаки Повітряним силам України “цього літа”. Зазначимо, що Нідерланди дозволили ЗСУ завдавати ударів своїми F-16 по території РФ.

Від admin