У Кремлі почалися бродіння, які свідчать про втрату влади диктатором Володимиром Путіним, він може бути мертвим

Чутки про смерть російського диктатора Путіна можуть виявитися правдою. На сьогодні є чотири факти, які можуть говорити про те, що він втратив владу. Своїми думками з цього приводу поділився російський історик та політик Дмитро Чернишевський у YouTube, передає DROBRO.

Інформацію про те, що Путін нібито помер 26 жовтня 2023 року від онкології, активно розповсюджує російський політолог Валерій Соловей. Новина настільки резонансна, що про неї написали найбільші світові ЗМІ. Будь-яких підтверджень на даний момент немає. Але є непрямі факти, які свідчать, що все не так просто.

“Путін помер і з холодильника управляє росією? (…) Усі надто хочуть повірити, що це правда… Але треба дивитися на серйозніші факти. За те, що Путін помер, свідчить досить цікаве внутрішнє бродіння в правлячих колах мордора. Мусульманська еліта раптом почала якісь рухи тіла, які були абсолютно неможливі ще півроку тому… Якісь блоки там формуються, нагороджується син Кадирова, якісь зв’язки зав’язуються горизонтальні всередині болота, все це може трактуватися як збивання якогось мусульманського регіонального блоку на період, коли Путіна не стане та розгориться гостра боротьба за владу, ресурси, фінанси”, – розповів Чернишевський.

Другий чинник – це активність видатного представника путінського режиму Анатолія Чубайса. “Чубайс раптом почав проявляти невластиву йому активність публічну. Так, неформально, невідкрито, на закритих семінарах. Але інформація потекла ж… Він проводить якісь семінари з російською верхівкою ліберального спрямування, і там обговорюється післяпутінський період після 2025 року. Тобто Путіна не буде в 2025 році, вважає Чубайс… Раніше він щільно тримав рота закритим, а зараз чогось наважився. Ой, недарма”, – розповів Чернишевський.

Третій момент – активне використання Кремлем двійників російського диктатора, зокрема, для закордонних візитів. Це досить дивна історія. “Візит до Казахстану здійснив мужик, який навіть не дуже схожий на Путіна, з дивними розпухлими щоками, які то розпухали, то обпадали назад… Візити двійників – це вже надто”, – нагадав Чернишевський.

Четвертий факт – це поведінка секретаря Радбезу московії та найближчої до диктатора особи Миколи Патрушева. Чого тільки варте його “похоронна мова” про Путіна. Та й загалом він почав вести активну громадську діяльність, що йому зовсім нехарактерно.

Проти версії про смерть Путіна говорять два факти, вважає Чернишевський.

По-перше, він упевнений, що така інформація не втрималася б у стінах Кремля, її миттєво злили б світовим розвідкам. Приховати таку сенсацію неможливо.

По-друге, високопосадовці не демонструють жодних хвилювань і ворушень, що було б неминучим у разі смерті диктатора.

Чернишевський не виключає, що Путін не помер, але відсторонений від влади, наприклад, повністю ізольований. “Путін втратив значну частину влади і, можливо, перетвориться на маріонеткову фігуру, можливо взагалі ізольований і замінений двійниками. Але, швидше за все, він все-таки ще живий”, – констатував історик.

За його словами, головним доказом смерті Путіна буде звільнення прем’єр-міністра Михайла Мішустіна, який згідно з Конституцією рф є наступником президента. Цього поки що не сталося. Однак, зазначив Чернишевський, на тлі чуток про смерть Путіна глава уряду раптово перестав з’являтися на публіці.

Від admin