Сьогодні в одній з стрічок московітського z-бидлана потрапило відео з Дрогобича ще за 2013 рік з своєрідними закликами

Як пише DROBRO, сьогодні 21 листопада у стрічці одного з Твітер z-блогерів можна побачити Відео з Дрогобича, на якому молодь вигукує “Хто не скаче той москаль” і яке підписане – “Осень 2013 года. Украинцы призывают убивать русских”. Так званий блогер навіть не полінувався перекласти відео на англійську мову.

Українці можуть впізнати у, так званому bocharik, колишнього псевдоактора А. Бочарова. Його недолугі ролі у малобюджетних короткометражках, якими московіти раніше засмічували наш ефір, особливо нічим не запам’яталися, окрім відрази до персонажа цієї потвори.

Цей щур, на сьогодні, серед читачі має близько 418 тис підписників і який щодня принижує та насміхається, як над українцями, так і над Україною в цілому. Затято пропагує війну та знищення українців як нації.

Ніколи не виділявшись ролями у кіно, осуджений за педофілію на болотах Бочаров знайшов себе у пропаганді війни та знищенні народів. А чого ще можна очікувати від схожих безталанних істот.

У котре бачимо, що весь непотріб на болоті, який раніше був банальним маргіналом, тепер великий блогер з немалою аудиторією.

Від admin