Сили оборони України, ймовірно, активізували бойову роботу на Херсонському напрямку

На Херсонщині Сили оборони України, ймовірно, відтіснили російських окупантів. Панічні пости про розгром випустив російський Z-канал “ВДВ за Чесність та Справедливість”, який, як вважається, належить офіцерам ЗС РФ зі штабу “Дніпро”. Окупанти натякнули, що ЗСУ нібито пішли у наступ, передає DROBRO.

“За інформацією, яка зараз до нас приходить до штабу “Дніпро”, х***л (українці – ред.) посилює дії своєї арти та дронів… Кількість човнів противника (…) збільшилася, побільшало до ста через Дніпро. Можливо, почалася їхня операція. Але їхній вогонь артилерії та дронів зараз нещадний. Наші із втратами відходять”, – написав російський Z-канал.

Ближче до ночі з’явилося ще тривожне для росіян повідомлення. “Теплинський (командувач угрупуванням “Дніпро” ЗС РФ – ред.) зараз все про**ав (втратив – ред.). Нам зараз пі**ець у ГВ “Дніпро””, – повідомили окупанти. На ранок останнє повідомлення було видалено.

Зазначимо, що до ранку 10 березня підтвердження інформації, озвученої окупантами, немає. Наприкінці лютого міністр оборони РФ Сергій Шойгу на зустрічі з диктатором Володимиром Путіним збрехав про повне зачищення українського плацдарму на лівобережній частині Херсонської області. Його заяву висміяла не лише Україна, а й Z-канали.

Сили оборони України продовжують зберігати присутність на цій ділянці фронту, відтягуючи на цей напрямок значну кількість окупаційних сил противника та завдаючи йому тяжких втрат.

Від admin