Виття банкрота

Колишній прем’єр скаржиться на неможливість повернутися до України

Колишній прем’єр-міністр і екс-регіонал Микола Азаров, який втік після Революції Гідності з України до Москви, скаржиться російським ЗМІ на своє життя в Росії. За словами Азарова, його нинішнє становище в РФ є принизливим, проте в Україну він повернутися не може.

На заяву колишнього прем’єра часів Віктора Януковича звернув увагу український журналіст та блогер Денис Казанський, передає DroBro.

У своєму YouTube-блозі Казанський показав фрагмент відео інтерв’ю Азарова одному з російських видань, підконтрольних Кремлю. Колишній прем’єр скаржиться на неможливість повернутись до України.

“Чому я маю жити в еміграції? Чому я не можу повернутися в країну? Я політичний біженець, і в Росії перебуваю з дозволу російського уряду, який видав мені відповідні документи. Я користуюся статусом політичного біженця. Хіба це не принизливо для людини, яка займала в Україні високі посади? – заявив Азаров.

Коментуючи висловлювання політика, Казанський зазначив, що Азаров є злочинцем, який довів економіку України до банкрутства.

“А потім, коли гроші закінчилися, він побіг до Путіна за кредитом, який збирався брати в обмін на суверенітет України”, – наголосив журналіст.

Більше того, за словами Казанського, Азаров та чиновники часів Януковича після вчинених ними злочинів до кінця своїх днів будуть змушені жити в Росії та не зможуть повернутися до України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »