КП «Екран» встановлюватиме камери спільно з поліцією

Депутатський корпус затвердив цільову програму попередження злочинності у Дрогобицькій територіальній громаді

Впродовж року місто мають обладнати майже двома десятками аналітичних відеокамер.

Сьогодні депутати Дрогобицької міської ради затвердили цільову програму, яка дасть можливість обладнати місто додатковими камерами відеоспостереження, – сучасними та аналітичними, які дають можливість розпізнавати обличчя та в разі вчинення правопорушення ідентифікувати зловмисника, передає DroBro.

Про це на сесії заявив директор КП «Екран» Олександр Томашенко.

За словами очільника комунального підприємства, станом на сьогоднішній день у Дрогобичі є 24 камери відеоспостереження, за якими спостерігає «Муніципальна варта» міста. Частина з них була встановлена давніше і якість відеозйомки не завжди задовольняє поставлені завдання.

Решта камер знаходяться в підпорядкуванні обласного управління поліції.

В рамках затвердженої Програми цьогоріч відеоспостереження по місту планують суттєво оновити. Програма передбачає виділення двох траншів, загальна сума яких становить один мільйон гривень, на придбання, облаштування та обслуговування сучасних аналітичних відеокамер.

КП «Екран» встановлюватиме камери спільно з поліцією. Очікується, що встановлення нових камер дасть можливість забезпечити вищий рівень порядку та знизити рівень вандалізму в громаді.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »