“Навколо тільки тільняшки їх валяються”: Українська армія здійснила атаку під Херсоном і розбила позиції рашистів

Підрозділи ЗСУ розгромили рашистів під Херсоном, де завдали серйозного удару по колоні окупаційних військ. Фото на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала журналіст телевізійної служби новин каналу “1+1” Наталія Нагорна, передає DROBRO.

Вона зазначила, що підрозділи ЗСУ просунулися вперед під Херсоном, атакувавши ворожі війська та важку бронетехніку супротивника. Після бою в окрузі розкидано останки та речі орків, спалено техніку та її фрагменти. На одній із фотографій відірвана вежа БМП. Журналістка повідомила, що у розпорядженні “ТСН” опинилося відео бою, записане на камеру дрону з висоти.

“Доброго вечора, ми з Херсона) Тут військові вперед просунулися, техніку орківську попалили, тільники валяються, відео з дронів – ідеальне, тому, хоча “ТСН” в єдиному марафоні наступного разу з 1 до 6 години ранку, ми все одно вам все покажемо”, – наголосила вона.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »