Активні бойові дії в Україні триватимуть щонайменше наступний тиждень, повідомив Олексій Арестович

Рашисти активно займаються перегрупуванням військ. А це означає, що активні бойові дії ще триватимуть. Із таким попередженням виступив радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі телеканалу “1+1”, передає DROBRO.

“Війні ще буде в активній фазі тиждень, а можливо два. Рашисти перекидають частину військ не просто так з-під Києва і півночі України”, – розповів представник ВП. Він підтвердив інформацію про те, що ці війська перекидаються на Донбас та під Маріуполь. Там Москва хоче взяти в оточення та розбити українські війська. Саме на цьому напрямі зараз йдуть і, очевидно, йтимуть найближчими днями кровопролитні та важкі бої. Загалом, за словами Арестовича, поки що угруповання ЗС рф активно виводяться з-під Києва. Такої активності рашистів під Черніговом немає. Він наголосив, що повністю північ країни окупанти не залишать, щоб відтягувати на себе боєздатні частини ЗСУ та не давати їх перекидати на найважчу ділянку – на південний схід. Арестович висловив упевненість, що рашистам доведеться підписати з Україною угоду про мир. “Будь-яка війна, навіть сторічна, закінчується мирною угодою”, – сказав радник голови ВП. Він уточнив, що переговори йдуть непогано. Більше того, за його словами, у Стамбулі Україні вдалося покращити свої позиції навіть у порівнянні з тими, що були до вторгнення.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »