Зараз важко уявити навчальний процес у школі без використання інформаційних технологій

Зараз важко уявити навчальний процес у школі без використання інформаційних технологій, сучасних технічних засобів

Це вимога часу. Адже від цього залежить якість освіти. Тому в Трускавецькій громаді продовжують оснащувати заклади освіти новітніми технічними засобами, інформує DroBro.

Так, нещодавно завдяки співпраці держави і нашого міста кожен вчитель, який працює в освітніх закладах Трускавецької громади отримає персональний ноутбук для роботи в класах та підготовки до навчального процесу.

Тим більше, що більшість шкіл, особливо початкові класи, оснащені інтерактивними дошками, завдяки чому рівень освіти школярів зростає, діти краще засвоюють матеріал, навчання стає цікавішим, як для учнів, так і для вчителів.

Державна субвенція в рамках програми «Ноутбук кожному вчителю» на закупівлю техніки для наших освітян становить 3 млн 437 тисяч 100 грн, з них десять відсотків, тобто 340 тисяч гривень профінансував міський бюджет Трускавця. Загалом для шкіл Трускавецької громади ОДА Львівської області передала 201 ноутбук (невдовзі головою ОДА буде вручено сертифікати на кожен технічний засіб).

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »