Також суд зобов’язав Ігоря Г. сплатити моральну компенсацію у розмірі 3 млн грн дружині та двом дітям загиблого

Після двох років слідства, суд виніс вирок вбивці заступника начальника водоканалу у Трускавці. 18 січня Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області засудив Ігоря Г. до 13 років ув’язнення. Жорстоке вбивство сталося два роки тому на ґрунті тривалого конфлікту. Загиблий заступник начальника водоканалу Андрій I. був керівником засудженого, передає DROBRO.

Вбивство сталося у селі Станиля 9 січня 2022 року. З оприлюдненого вироку відомо, що засуджений Ігор Г. у день вбивства випивав. Між Ігорем Г. та його 51-річним сусідом, і за сумісництвом начальником, вже тривалий час були конфліктні стосунки. Напившись Ігор Г. навмисно першим спровокував сварку, він кинув каменем у вікно Андрія І.

На суді Ігор Г. своєї вини у вбивстві не визнав. Розповів, що пам’ятає лише, що після того, як розбив вікно почув постріли. Після того він не пам’ятає, що сталося того дня.

Проте як встановила поліція, після того, як Ігор Г. розбив вікно та втік, він повернувся на подвір’я і вдарив ножем в серце та голову свого сусіда. “Продовжував наносити удари в область грудної клітки, тобто у життєво важливі органи, і не зупинився, поки потерпілий не впав на землю, чим досягнув своєї мети — позбавив життя”, — йдеться у вироку суду. Свідком вбивства стала донька загиблого Андрія I.

Колегія судів Дрогобицького міськрайонного суду визнала 32- річного Ігоря Г. винним в убивстві заступника начальника водоканалу. Також суд зобов’язав Ігоря Г. сплатити моральну компенсацію у розмірі 3 млн гривень дружині та двом дітям загиблого.

Від admin