Рівно рік тому страшна звістка наче громом прибила Трускавець – загинув наш Роман Жук, наш волонтер, наш воїн-Захисник, наш друг, сусід, світла, позитивна, добра та чуйна людина

Йому було лише тридцять. І таким він вже й залишиться навіки – тридцятирічним, вічно молодим, усміхненим, з доброю та лагідною посмішкою, з найкращими спогадами про нього в усіх, хто його знав, пише ФБ ТМР.

Жук Роман Володимирович народився 12 березня 1992 року у Трускавці. Тут виріс, навчався в СЗШ №3, де згодом встановили йому меморіальну таблицю, тут жив і планував жити. Планував жити та працювати на благо рідного міста та рідної неньки-України. Жорстока війна перекреслила ці плани, як і плани багатьох мільйонів українців.

З першого дня війни Роман волонтерив, був незамінним у Гуманітарному штабі і як вантажник, і як водій, і як виконавець всіх потрібних завдань.

Коли прийшла повістка, то пішов на проходження медичної комісії, після чого був мобілізований. Загинув друг Аркан 21.01.2023 р. біля Бахмута від осколкового поранення в серце.

Зустрічали воїна сотні містян, у тому числі діти. Після панахиди в церкві святого пророка Іллі тіло Героя знайшло вічний спочинок на Алеї Героїв на трускавецькому цвинтарі.

Вічна пам`ять воїнові Романові Жукові та всім, хто поліг за волю та незалежність України.

Пам`ятаємо наших Героїв!

Від admin