На болотах розпочинаються єврейські погроми: у Дагестані влаштували полювання на біженців з Ізраїлю

У російському Дагестані розпочинаються гоніння на євреїв на тлі підтримки Кремлем терористів ХАМАС.

У рф стрімко наростають антисемітські настрої на тлі підтримки Кремлем бойовиків ХАМАСу. Увечері 28 жовтня у дагестанському Хасавюрті місцеві жителі провели рейди на євреїв. Кадри доступні в Телеграм каналі DroBro24.

Десятки чоловіків увірвалися до місцевого готелю “Фламінго” у Хасавюрті через чутки про те, що там були розміщені біженці з Ізраїлю. Вони обшукали кожен номер на предмет “чи не живуть там євреї”.

Незабаром на двері готелю було вивішено повідомлення з таким написом:

“Іноземцям громадянам Ізраїлю (євреям) вхід суворо заборонено!!! І не проживають тут!!!!! (Авторські орфографія та пунктуація збережені – ред.)”.

Показово, що поліція не втручалася у те, що відбувалося. Більше того, один із учасників використав поліцейську рацію з повної згоди правоохоронців, щоб прозвітувати про результати рейду.

“Брати, послухайте мене. Я зайшов у кожну кімнату, кожну людину я перевірив, подивився паспорт, подивився обличчя, чи відповідає особа паспорту… Усі, хто прийшов, молодці. Ви небайдужі”, – заявив учасник “полювання” на євреїв.

Натовп під час рейду скандував: “Аллаху акбар”. Тим часом у місцевих пабликах поширюються картинки із закликами не здавати євреям житло та не пускати їх до магазинів.

Ситуацію прокоментував український журналіст Денис Казанський у своєму блозі. “На московії справа йде до єврейських погромів. У Дагестані місцеві ледь не рознесли готель після того, як хтось написав, що в нього заселилися біженці, які приїхали з Ізраїлю… І жителі цієї нацистської помийки, де антисемітизм є вже практично офіційною держполітикою, ще щось розповідають нам про “на*изм”” – написав він.

Від admin