Вдавши одного з учасників конференції, він пояснив присутнім, чому перед росією гостро постала проблема імпортозаміщення

Проукраїнський пранкер увірвався на російсько-китайську онлайн-конференцію з питання імпортозаміщення товарів, до яких рф втратила доступ внаслідок дії західних санкцій, запроваджених за російську війну в Україні, і зробив незручну для Кремля заяву, передає DROBRO.

Прикинувшись одним із учасників конференції (представився “IT-шником із Самари”), пранкер заявив, що агресія однієї держави проти іншої в сучасному світі є варварством, і додав, що рф не потрібно було б ніякого імпортозаміщення, якби вона не напала на Україну.

“Ви подонки, які напали на мирну країну. Не було б жодного імпортозаміщення, якби ви не нападали на народ, який раніше називали “братами””, – сказав він.

Пранкер висловив упевненість, що росія відповість за вчинене в Україні, і завершив свій виступ словами “Слава Україні!”. Лише через півтори хвилини виступу росіяни зрозуміли, що відбувається, і почали терміново вимикати мікрофон, пославшись нібито на проблеми зі зв’язком.

Від admin