На болотах за один день вже чотири губернатори оголосили про дострокове складання повноважень, ще один заявив, що не переобиратиметься на новий термін

Губернатор Саратовської області Валерій Радаєв повідомив, що вирішив скласти повноваження.

“Мною прийнято рішення про дострокове складання повноважень губернатора. Я десять років очолював Саратовську область. У зв’язку з виборчою кампанією, що наближається, не буду висувати свою кандидатуру на черговий термін для обрання главою регіону”, – наводяться слова Радаєва в телеграм-каналі його прес-служби у вівторок.

Губернатор Томської області Сергій Жвачкін вирішив залишити посаду голови регіону, повідомили “Інтерфаксу” у вівторок у пресслужбі обладміністрації.

“Я залишаю пост губернатора”, – процитували у пресслужбі слова Жвачкіна, який звернувся до жителів Томської області.

Він пояснив, що є одним із найстарших губернаторів, у січні йому виповнилося 65 років, тому “треба давати дорогу молодим”.

Губернатор Кіровської області Ігор Васильєв повідомив у своєму телеграм-каналі у вівторок, що залишає свою посаду.

“У зв’язку з наближенням закінчення терміну повноважень на посаді губернатора (…) мною прийнято (…) рішення залишити посаду губернатора Кіровської області та продовжити роботу на федеральному рівні”, – написав Васильєв, звертаючись до жителів Кіровської області.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Глава Республіки Марій Ел Олександр Євстіфєєв також заявив, що вирішив залишити свою посаду.

“У зв’язку із закінченням терміну повноважень глави республіки Марій Ел я звернувся до президента Росії з проханням прийняти мою відставку”, – написав Євстіфєєв у своєму телеграм-каналі у вівторок.

У свою чергу, губернатор Рязанської області Микола Любимов не висуватиметься на посаду голови регіону на наступний термін, він написав про це на своїй сторінці у “ВКонтакте”.

“Наближається термін закінчення моїх повноважень. Прийняв відповідальне рішення – не висуватись на посаду губернатора на наступний термін”, – заявив Любимов.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »