Мордор не зможе забезпечити постачання техніки в необхідному для себе обсязі через санкції

Розв’язаною війною в Україні країна-агресор рф продовжує “топити” свою економіку та суспільство, яке буде відрізане від технологічного прогресу. Санкції Заходу продовжують тиснути, і експерти зробили невтішний прогноз про постачання гаджетів та ціни на них, інформує DROBRO.

Forbes з посиланням на аналітиків пише, що контрабанда (у країні-агресорі це називають паралельним імпортом) санкційної техніки в ерефію. дорого коштуватиме, а розплачуватиметься за це кінцеві покупці – звичайні орки. На деякі категорії товару націнка сягатиме 50%. Легалізація так званого паралельного імпорту, тобто контрабанди, дозволить завозити до мордора санкційну техніку, проте її вартість різко зросте.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Про це Forbes розповіли аналітики. Заборонені товари рашисти планують завозити через треті країни (використовують Казахстан, Киргизстан, Вірменію та Китай) без дозволу правовласників. Стрибок цін буде не єдиною проблемою. Санкції вплинуть на обсяги постачання. Контрабандне ввезення техніки не зможе покрити попит, і на ринку виникне дефіцит сучасних гаджетів від провідних виробників.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »