ЗМІ розповіли, навіщо безліч виданнь говорять про хворобу путіна і які це може мати наслідки

Чи хворий володимир путін, і якщо так, то чим? Вищезазначеним питанням задалося видання New Lines Magazine. У матеріалі навели слова екс-співробітника ФСБ Бориса Карпічкова, який вважає, що президент росії, ймовірно, страждає від “хвороби Паркінсона” і проявами “параної”. ЗМІ в той же час, посилаючись на Telegram-канал “Генерал СВР”, вказали, що у Володимира Путіна “невідома форма онкології” і на нього чекає операція, інформує DROBRO.

У New Lines Magazine звертають увагу на те, що глава Кремля демонструє поганий стан здоров’я, “незграбну ходу, занепокоєння”, обличчя, що розпухло. володимир путін, за твердженням видання, не просто так проводить зустрічі за величезним столом, що дозволяє політикам перебувати на величезній дистанції одна від одної. У журналі вказують, що інформація про хворобу чи хвороби путіна може поширюватися для обґрунтування його майбутнього повалення. Також ЗМІ припускають, що інформація про недуги верховного головнокомандувача ЗС ерефії поширюється, щоб відмовитися виконувати його наказ про застосування ядерної зброї, якщо така буде віддана.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »