25 червня 2001 року папа Іван-Павло ІІ прибув в Україну з офіційним візитом

Як пише DROBRO зі слів отця Івана Паньківа, незважаючи на шалений спротив московітської церква в Україні, яка робила різні провокації проти приїзду першого словянина Папи та великого прихільника Українського народу. Ця свята велична людина не зважаючи на різні погрози катів українського народу сміливо ступила на українську землю.

27 червня 2001 року у місті Львові Іван Павло ІІ проголосив блаженних священномучеників УГКЦ. Серед цих новомучеників є три Дрогобицької отці монахи ВасиліяниСеверіян, Віталій та Яким. 31 березня 2002 року в Дрогобичі, на вулиці Коновальця, блаженної пам’яті і сповідник віри Владика Юліан Вороновський заснував Духову Станицю для цього мікрорайону і освятим тимчасову Богослужбову каплицю, та призначив отця Івана Паньківа духовним наставником.

У червні 2008 року єпископ Ярослав Приріз освятив камінь для побудови Храму

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DroBro_24 (@drobro_24)

27 червня 2010 року ісповідник віри Владика Юліан та єпископ Ярослав Приріз за участі чисельного духовенства та вірних освятив новозбудований Храм в честь Дрогобицьких Священномучеників.

А таким було святкування 10-річчя храму 2020 р.

Також читайте: Вшанування Героїв в Храмі Дрогобицьких священномучеників (Фото, Відео)

З кожним роком Храм Дрогобицьких священномучеників та Храмова територія ставали все довершенішими та ще красивішими. Не раз писавши про цей Храм, задавали собі питання чи це все, чи отець Іван з поміччю громади сотворить ще щось. І завжди, після побаченого нового, відповідали собі – ні, Він (отець Іван) не знає що таке довершеннісь, а завжди йде вперед з новими і масштабнішими ідеями та їх втіленням.

Якщо ви з Дрогобича, Борислава, Стебника, Трускавця чи ще десь з Дрогобиччини і ніразу тут не були, то повірте, ви втратили дуже багато, але ніколи не пізно це виправити.

Так було в 2013 р.

Так було в 2014 р.

27 вересня 2015 року на Воздвиження Чесного Хреста Митрополит Ігор Возняк відслужив Святу Літургію та освятили новозбудовану Хресну Дорогу в память Дрогобицьких священномучеників.

Тут завжди багатолюдно, до війни празник більше був схожий на якийсь фестиваль і міг проводитись декілька днів.

Нажаль поки пекельна мерзота топче нашу землю не до особливих вивертів, в хорошому розумінні. Зараз головне – це молитва за наш український народ і Перемогу над окупантом!

Також читайте: На території храму Дрогобицьких священномучеників відкрили пам’ятний знак воїнам

Починаючи з 2002 року наша парафіяльна громада, кожного року святкує Храмовий празник. Цьогоріч святкування відбудеться 25 червня за таким порядком:

  • 9-30 – утреня
  • 11-00 – свята Літургія, мирування та освячення води
  • 18-00 – концерт духово-патріотичної пісні
Запрошуємо на спільну молитву за нашу Державу, за воїнів, за безвісти пропавших, за поранених, вдів та сиріт і за весь многостраждальних український народ.

З вірою та молитвою наближаємо перемогу нашого народу ?

Від admin