У мережі інтернет можна побачити безліч відео, де наші військові піклуються про покинутих домашніх тварин, та навіть зуміли приручити диких

Одна з читачок DROBRO пише на своїй сторінці у ФБ (Зоряна Лисовець) вкрай цікаві речі, а ми це зобов’язані опублікувати. Задача ж читачів це поширювати.

Отже:

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин У мережі інтернет можна побачити безліч відео, де наші військові піклуються про покинутих домашніх тварин, та навіть зуміли приручити диких. У цих хлопців не тільки хоробрі, але і дуже добрі серця. І ще це прояв милосердя, співчуття, духовності та емпатії.

Пам’ятаю, десь у філософії зустрічала такий вислів :

“Доки ви не полюбили тварину–ваша душа буде спати”

Тобто, поки людина не зрозуміє, як це відчувати любов до тварини, її емоції не мають шансу на пробудження. Це все одно, якби світло запалювалося глибоко всередині, так, ніби своєрідний механізм перемістив механізми зміни, щоб допомогти нам також бути кращими людьми.

Тварини породжують в нас безліч якостей, а також мають вагомий вплив у реабілітації хворих. Наша етика в поводженні з тваринами має формуватися з дитинства. Любов до тварин не має виражатися лише тактильно, бо це і про повагу до тварини, догляд за нею та відповідальність.

Мабуть, відсутність усвідомлення того, що звірі – такі ж живі істоти, як люди, яких не можна використовувати, бити, катувати і викидати, коли награвся, це головна проблема сучасного суспільства.
Проте, не усі такі, як наші військові, що перебуваючи в умовах ризику для життя – дбають про братів наших менших.

Є ті, хто використовує тварин для жорстоких ігрищ.

Жорстоке поводження з тваринами–потологічний прояв. Крайні прояви такої жорстокості – один з симптомів психопатії.

Наприклад, ФБР нині класифікує насильство щодо тварин як серйозний злочин, оскільки їм відомо, що у США половина тих, хто чинить насильство над людьми, починають з насильства над тваринами. І дуже часто серійні вбивці починають з насильства над тваринами. – пише Зоряна Липовець.

Ми зі своєї сторони добавимо – “Якщо б люди вміли любити як собаки, світ був би раєм”.

Від admin