Трофеї від рашистів

Українські захисники захопили ракетний комплекс рашистів “Лучник-Е”

Рашисти всупереч власному бажанню продовжують постачати українську армію важким озброєнням. Довелося “поділитися” зенітним ракетним комплексом “Лучник-Е”. Про це повідомив у Telegram 19 березня радник голови МВС України Антон Геращенко, передає DROBRO.

На якій ділянці фронту вдалося відбити росіян повністю справний ЗРК, поки що невідомо. Комплекс негайно передадуть ЗСУ. Його буде використано в розгромі армії ворога, яка прийшла на українську землю.

“Плюс новий трофей для наших ЗСУ”, – написав Геращенко.

Довідка: “Лучник-Е” – це зенітний ракетний комплекс надближнього радіусу. Створено на базі комплекту “Стрілець” для ПЗРК типу “Голка”. Це щодо нової зброї. Вперше рашисти його показали світові 2013 року на виставці в Малайзії. Завдання даного ЗРК – захист військ на позиції чи марші від повітряних атак.

При використанні ракет модифікації 9К338 “Ігла-С” “Лучник-Е” може вражати цілі на відстані до 6 км і на висоті до 3,5 км. Він також може перехопити ракети, що летять зі швидкістю до 320 м/с.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »