ВСУ розгромили під Миколаєвом мобілізованих до ОРДЛО

Під Миколаєвом російське військове командування кинуло у бій ненавчених чоловіків, мобілізованих на окупованому Донбасі

Рашисти використовують жителів невизнаних “Л/ДНР” як гарматне м’ясо у великій війні проти України. Під Миколаєвом у бій було кинуто мобілізованих в ОРДЛО. Вони очікувано були розгромлені. Про це повідомила у Facebook 19 березня прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО), передає DROBRO.

За даними розвідників, мобілізованих використовують як “живця”. Їх кидають на українські позиції для виявлення вогневих позицій української армії.

“Російське командування використовує їх… як передовий ешелон розвідки боєм. Підрозділи відправляють військовими автомобілями до лінії зіткнення, ігноруючи великі втрати. І в такий спосіб виявляють розміщення вогневих позицій ЗСУ”, – поділилися інформацією у ГУР МО.

Серйозною бойовою одиницею мобілізовані в ОРДЛО є у зв’язку з практично відсутньою бойовою підготовкою. У зіткненні з ЗСУ, Нацгвардією та теробороною вони зазнають катастрофічних втрат. Розвідка зауважила, що 16 – 17 березня рашисти відправили під Миколаїв підрозділ мобілізованих до ОРДЛО. Ті були розгромлені. Близько 200 із 300 найманців було ліквідовано, решта побігли до Херсонської області. Відзначено, що тих, хто вижив, повністю деморалізовані, бажання воювати з ЗСУ у них відбили назавжди.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »