“Бабуся нагодувала пиріжками – 8 полетіли додому в цинкових трунах”, – перехоплення наляканого рашиста, який скаржиться подрузі, що в Україні навіть бабусі їх нищать

Громадянське населення України активно допомагає ЗСУ винищувати окупантів. У захопленому рашистами населеному пункті бабуся відправила на той світ вісім солдатів ЗС рф. Про це військовослужбовець рашист зізнався своїй самці у телефонній бесіді, яку вдалося перехопити, передає DROBRO.

Її опублікував у YouTube радник голови МВС України Антон Геращенко. Орк скаржиться на величезні втрати, які зазнає рашистська армія в Україні. Він зазначає, що навіть цивільні вбивають їх.

“А ми знаєш, скільки відправили (вантажів 200 – ред.)? Купу! Втрат дуже багато. Страшно це все, страшно… Ось одна бабуся нагодувала пиріжками. 8 людей відлетіли додому у цинкових трунах. Отрутою (нагодувала – ред.)”, – говорив рашист.

Його самка інформацію про втрати підтвердила. Вона зазначила, що її знайомий особисто бачив КАМАЗи, що їдуть до мордору з України, з тілами загиблих рашистів. Поскаржився орк і на те, що їх погано забезпечили харчуванням, через що їм доводиться займатися мародерством.

“Нас покинули, б##дь. Ні забезпечення, нічого… Сухпайки скінчилися, нам їсти нічого. Ми пішли вчора качку вкрали… Якщо виходить магазин “бомбонути” (розкрасти – ред.), сигарети звідти забираємо продукти. Бо нічого немає, розумієш! Ми голодуємо”, – заявив нелюд.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »