Українці залишають десятки гнівних коментарів у соціальних мережах УЄФА

Українці атакували в коментарях соціальні проекти УЄФА у зв’язку з рішенням футбольного союзу прибрати з футболок збірної України слоган “Героям слава!”. Обурені фанати з України залишають десятки гнівних коментарів, звинувачуючи футбольну організацію в потуранні вимогам Московії, передає DroBro.

На акаунтах організації в Facebook, Twitter і Instagram сотні коментарів, при цьому з кожною хвилиною їх стає дедалі більше.

соцмережі УЄФА

“Слава Україні” і “Героям слава” не тільки слова на новій формі збірної України, це ще вітання Збройних сил України, обмите кров’ю мільйонів полеглих за свою країну в усіх війнах.

Слава Україні! Героям слава! Правда не продається. Україна захищає Європу і весь цивілізаційний світ.

“Слава Україні” і “Героям слава” – святі слова. Ви не маєте права просити збірну України стерти своє гасло, бо цього від вас вимагали московіти.

Це не політична фраза, а національна синтагма на кшталт vive la France. Рекомендую двічі подумати, перш ніж робити заяви.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *