санкції

В разі нападу Москви на Україну США введуть дуже серйозні економічні санкції проти Москви

Російську Федерацію чекають дуже серйозні санкції з боку Сполучених Штатів в разі повномасштабного наступу на Україну. Ці заходи здатні зруйнувати економіку Росії. Таким прогнозом поділився екс-посол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу “Україна 24”, відповідаючи на питання ведучих про можливу реакцію Вашингтона на повноформатну війну між Росією і Україною.

“Я вважаю, що це правильний прогноз, дійсно, російська агресія є загрозою, не можна ігнорувати її. Якщо це трапиться, Сполучені Штати накладуть дуже серйозні санкції на Росію, і ці санкції можуть просто зруйнувати економіку Росії. Також буде багато смертей як з боку Росії , так і з боку України. У Путіна будуть дуже страшні проблеми “, – заявив дипломат.

На думку Гербста, Путін вже увійшов в історію як політик, який проводив агресивну політику, як “невдаха, що руйнує свою країну”. У США постійно обговорюється українська тематика, Вашингтон закликає своїх партнерів на Заході, в тому числі Німеччину, протидіяти російської агресії проти України, додав співрозмовник.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *