Перші кораблі вже прямують в Україну

Україна знайшла заміну російському вугіллю на фоні припинення поставок з Росії

Київ шукає нові джерела постачання вугілля після того, як Російська Федерація, сподіваючись повторити сценарій енергетичної війни 2014 року, припинила експорт енергетичного вугілля в Україну. Глава уряду Денис Шмигаль повідомив у розмові з “Радіо Свобода” про домовленість з Сполученими Штатими на постачання зазначеного палива в Україну, передає DroBro.

За словами прем’єра, американські вугільні компанії висловили готовність експортувати паливо до України, після чого сторони уклали відповідну угоду. Перший корабель із американським вугіллям має прийти на територію України вже наступного тижня. Паливо буде направлено найбільшій компанії з виробництва електричної та теплової енергії у центральній та східній Україні “Центренерго”.

Днями в компанії повідомили, що законтрактували постачання вугілля із чотирьох країн. Крім США, у цьому списку Польща, Австралія та Казахстан. “Центренерго” співпрацює як безпосередньо з виробниками вугілля, так і з трейдерами, які мають довгострокові контракти з вугледобувними підприємствами. Що стосується постачання з Казахстану, Шмигаль заявив, що вони здійснюватимуться через порт Тамань, оскільки залізничне сполучення заблоковане.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »