Зараз сторони готуються підписати документи для будівництва центру

Туреччина профінансує будівництво заводу з виробництва Bayraktar в Україні

Baykar Defence побудує в Україні центр із тестування, навчання та технічного обслуговування безпілотників Bayraktar TB2, а також завод з виробництва та модернізації БПЛА. Про це заявив гендиректор компанії Baykar Халук Байрактар, передає DroBro.

“У нас багато проектів на стадії реалізації”, – сказав Байрактар.

Він зазначив, що першою вдалою пробою співпраці стало виробництво безпілотника Akinci із двигуном від “Івченка-Прогрес”. Після цього турецькі компанії охоче укладали контракти з українськими фахівцями.

Наразі йдеться про глобальне розширення взаємодії.

“Згідно з домовленостями, Туреччина побудує центр тестування, навчання та технічного обслуговування Bayraktar, для навчання українських військових та відпрацювання з ними нових технологій, щоб створити в Україні цілісну надійну систему”, – уточнив гендиректор Baykar.

За його словами, зараз сторони готуються підписати документи для будівництва центру, після чого Туреччина його швидко зведе. “Паралельно ми плануємо будівництво центру в Україні, де проводитимуть дослідження, удосконалення та виробництво безпілотних платформ. Реалізація і центру, і підприємства будуть повністю забезпечені за рахунок компанії Baykar”, – сказав Байрактар. Туреччина вже визначилась із територією, де планує розмістити свої центри. Baykar вже придбала її.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »