Ініціювали та організували проведення заходу Наталія Сов’як та Романія Шимків, спікер-лектор – Іванка Михальчишин

6 червня 2024 року в готелі «Трускавець 365» відбувся перший захід, організований ГО «Кебета» за підтримки ГО «Центр «Жіночі перспективи», в рамках проєкту «Посилення голосу жінок Трускавецької територіальної громади» – інтерактивна лекція «Подорож до себе» (профілактика синдрому емоційного вигорання), пише DROBRO.

Ініціювали та організували проведення заходу Наталія Сов’як та Романія Шимків, спікер-лектор – Іванка Михальчишин. Практичні психологи Ірина Даниляк та Ольга Ганчарик розкрили тему емоційного вигорання, подарували позитивний настрій та впевненість.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Проєкт передбачає проведення інтерактивних лекцій, спрямованих на підтримку та зміцнення лідерського потенціалу жінок через їх мережування, психологічне та інформаційне підсилення, підтримку ініціатив.
Учасниці отримали практичні знання як бути стійкою у стресових умовах та знайти мотивацію для дій, ознайомилися з інструментами для пошуку власної мотивації, розвитку впевненості, навчились усвідомлювати свої почуття, реагувати на них конструктивно.

Учасниці проєкту – жінки, різні за соціальним статусом та з різним досвідом, але мають мотивацію до активних дій в житті громади. Голос кожного/кожної є важливим, має бути почутим та врахованим під час прийняття рішень.

Від admin