обладнання

У суботу, 7 травня, у Трускавці відбудеться особлива подія – урочисте відкриття Дерева миру

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Дерево обладнане бездротовою точкою Wi-Fi з високошвидкісним Інтернетом, камерою відеоспостереження та тривожною кнопкою для відео чату і безпеки, сонячними панелями, що дають автономність, інтерактивною інформаційною панеллю, вбудованим цифровим дисплеєм для додаткової інформації, передає DROBRO.

«Кожна деталь Дерева миру символічна. Крона (верхівка) дерева нагадує каштановий лист, квітучий символ Києва – незламної столиці України. ІТ технології використані в Дереві миру символізують розвиток та технічний прогрес, який можливий тільки в мирному суспільстві. Сонячні батареї символізують мирні технології турботи про довкілля, що протиставляється безповоротному забрудненню екології під час війни. Акумулятори, символізують надійність і безперебійність зв’язку між людьми, що підтримують мир у різних містах, куточках планети», – кажуть організатори.

За їх словами, такий проєкт дає можливість кожній людині побачити будь-яке місто світу в режимі реального часу, вітатися з випадковим перехожим і спілкуватися з ним. Люди зможуть обмінюватися думками не лише зі своїми співгромадянами, а й з громадянами інших країн.

Після відкриття Дерева миру запрошені гості висадять дерева поряд з Художнім музеєм Михайла Білас і таким чином започаткують сквер Миру у Трускавці. На завершення заходу відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ за участі фольк-рок гурту «Очеретяний кіт», режисера та співака Сергія Файфури, Народного ансамблю народних інструментів «Галичани», співачки Ірини Навроцької.

«Трускавець сьогодні це місто, яке захищає, лікує, допомагає. За час вторгнення росії в Україну місто прийняло більше людей ніж кількість свого населення. Тож символічно, що саме Трускавець стає першим містом у світі, де буде встановлене Дерево миру. Наступні дерева будуть встановлені у Києві, Львові, Бучі, Бородянці, Маріуполі, а також містах Європи: Варшаві, Ніцці, Парижі, Лісабоні», – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Захід проходить за підтримки Трускавецької міської ради та благодійної організації «БФ «Святих Михаїла, Софії та Міскінти».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »