4-5 червня 2022 року на тенісних кортах Трускавецького ДЮСК «Спортовець» відбулися змагання з тенісу до Міжнародного дня захисту дітей

У змаганнях брали участь юні тенісисти до 10 років. Організатори змагань: відділ освіти Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець».

Серед хлопців перемогу виборов Павло Лучків, друге місце – Олександр Язловський, третє – Арсеній Паращак.

Серед дівчат перемогу виборола Жанна Ус, а друге місце зайняла Тюріна Марія (керівник гуртка ДЮСК Ігор Микитин).

Переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями, кубками та статуетками Трускавецького ДЮСК «Спортовець» та спонсорів.

Дякуємо за допомогу у проведенні змагань батькам відділення тенісу, ІНФОРІС-ГРУП та «Вода Меденицька».