У рамках навчань з безпеки у Києві розгорнули тимчасові блокпости, щоб відпрацьовувати перевірку транспорту та документів, а також контрдиверсійні заходи

Повномасштабна війна з московією ведеться вже майже два роки і, на жаль, не лише не вщухає, а й розгорається ще сильніше. Судячи з усього, Путін не відмовився від свого шаленого наміру захопити Київ, тому місто потребує особливого захисту, передає DROBRO.

У рамках навчань з безпеки 25 грудня у столиці почали проводити різноманітні заходи, які триватимуть до 28 грудня. Про це повідомляє Telegram-канал КМВА. Йдеться про розгортання тимчасових блокпостів, встановлення обмежувальних знаків та елементів інженерних загороджень. У цих умовах відпрацьовуються перевірка транспорту, документів та елементів захисту блокпоста та контрдиверсійні заходи.

Мета цих навчань – покращення системи управління, організації та взаємодії для того, щоб гарантувати безпеку суспільства у разі загострення ситуації, а також відпрацювання заходів щодо захисту мирного населення.

Війна триває, і загроза для киян, як і раніше, існує, тому подібні навчання у столиці потрібно проводити регулярно, потім робити роботу над помилками та ще краще готуватися до виконання надважливого завдання – захисту Києва та його мешканців від потенційних загроз, каже начальник КМВА.

Від admin