У Великій Британії завершила навчання перша група українських пілотів для бойової роботи на винищувачах F-16

Льотчики вирушили відточувати майстерність до Данії, передає DROBRO.

Шість досвідчених українських пілотів завершили базову підготовку для бойової роботи на винищувачах F-16 у Британії та вирушили до Данії для знайомства з авіатехнікою, яку незабаром буде передано Повітряним силам ЗСУ.

Про це повідомили в уряді Сполученого Королівства. У Британії залишилося ще дев’ять українських пілотів, які продовжують тренування. Вони незабаром приєднаються до льотної практики в одній із країн авіаційної коаліції держав, які погодились передати Україні багатофункціональні літаки F-16.

Глава Міноборони Великобританії Грант Шаппс заявив, що пишається підтримкою своєї країни, як Королівські ВПС надають допомогу Україні для захисту її неба від агресії рашистів та навчання пілотів за стандартами НАТО.

Шаппс також повідомив, що у Британії, окрім льотчиків, зараз перебувають десятки авіатехніків, які готуються до обслуговування винищувачів F-16 на українських летовищах. Нагадаємо, авіаційну коаліцію допомоги ЗСУ очолили Данія та Нідерланди. Вони обіцяли передати Києву до півсотні бойових літаків.

Від admin