У російському Підмосков’ї вбито відомого російського Z-активіста і донощика Антона Єгоровця

У четвер, 6 червня, у підмосковній Лобні був зарізаний відомий любитель “російського світу”, донощик Антон Єгоровцев. Z-активіст останні місяці скаржився поліції на “сталкера”, проте не дочекався жодної допомоги, передає DROBRO.

Про вбивство Єгорцева повідомив 7 червня російський Telegram-канал Shot. Офіційні ЗМІ мовчать з цього приводу. Єговцев був затятим шанувальником путінського режиму та війни проти України. Він був одним із лідерів одіозного руху “Поклик народу”, який пише доноси на зірок та простих громадян, нелояльних Кремлю.

Росіянин неодноразово відвідував окупований Донбас, а також виступав на російському телебаченні на підтримку так званої “спецоперації”. Вчора він пішов у магазин і не повернувся. У під’їзді на нього чекав убивця, який завдав йому безліч ножових поранень. Z-активіст помер. З’ясувалося, що перед смертю Єговців із дружиною тричі зверталися до поліції через “сталкер”, який чергував біля їхнього будинку і намагався вломитися в квартиру. Однак жодної реакції від правоохоронців не було.

Попередньо вбивцею став місцевий тренер з мотокросу Дмитро Матвєєв, який був закоханий в дружину Євцева. Між двома чоловіками раніше були сутички. “Вбивця чекав жертву з мисливським ножем та молотком. Єгоровцев знав, що шанувальник його дружини озброєний, тому вийшов із квартири з кухонним ножем”, – розповів російський ресурс.

У ході боротьби Z-активіст отримав 7 ножових поранень, але зміг поранити вбивцю в плече. Вбивця, вчинивши свій злочин, намалював на стіні під’їзду серце кров’ю.

Від admin