Московію спіткала величезна проблема: у країні запровадять режим НС через масову загибель посівів

Дуже холодна погода в травні, а точніше, заморозки призвели до масової загибелі посівів в основних регіонах Московії, де є чорноземи, передає DROBRO.

Мінсільгосп Московії має намір здійснити дії, які називаються запровадженням надзвичайної ситуації федерального значення, адже заморозки у травні призвели до того, що у головних чорноземних областях держави-окупанта масово загинули посіви.

Цю заяву 27 травня озвучила керівник відомства Оксана Лут, про що пише пропагандистське інформагентство РИА “Новости”. Зерновий союз на болоті уже зробив оцінки, згідно з якими морози у травні негативно вплинули на посіви у 23 суб’єктах території. Це позбавить місцевих аграріїв вісімнадцять мільйонів тонн урожаю зерна. У результаті річні збори можуть сягнути всього 129 мільйонів тонн, замість прогнозованих 147 мільйонів тонн.

Як відомо, регіональний режим надзвичайної ситуації внаслідок негоди вже запроваджено у восьми областях недоімперії. Йдеться про Тамбовську, Липецьку, Воронезьку, Волгоградську, Орловську області.

Від admin