У Пермському краї поряд із селищем Куєда вибух на газопроводі та масштабна пожежа

8 лютого масштабна НП сталося у Пермському краї рф: на газопроводі стався вибух, після чого почалася пожежа. Вогонь перекинувся на вантажний потяг, горять цистерни. Місцеві жителі повідомляють, що заграва від пожежі видно за кілька кілометрів від осередку займання, передає DROBRO.

Кадри пригоди публікує ТГ-канал DroBro24. Як повідомляє видання Astra, пожежа також охопила три житлові будинки. Постраждали семеро людей, серед них двоє дітей 7 та 11 років. У них опіки, рвані рани та отруєння чадним газом. Глава Пермського краю Дмитро Махонін заявив, що постраждалих шестеро, двоє з них перебувають у реанімації.

“За інформацією Міністерства охорони здоров’я, одного з постраждалих уже відпущено додому на амбулаторне лікування. Троє людей, серед яких діти 7 та 11 років, залишаються у стаціонарі. Двоє постраждалих – у палаті інтенсивної терапії”, – уточнив чиновник.

За даними на 21:00, пожежу було локалізовано, загрози поширення не було. Екстрені служби продовжують працювати. Місцеві жителі пишуть, що вогонь також встиг перекинутися на сусідній із газопроводом ліс. “Це газопровід горить через тиск у трубах, іскру викликав поїзд, що проїжджав”, – уточнюють у місцевих пабліках жителі населеного пункту.

Від admin