Офіцер розповів, як над Києвом ЗСУ знищили ескадрилью рашистських винищувачів

ЗСУ вдалося одного за іншим збити сім винищувачів окупантів, які атакували Київ, причому все це сталося за дуже короткий час – 11 хвилин.

Бій стався ще наприкінці лютого, коли армія путіна інтенсивно атакувала столицю України із землі та з повітря. Про це ТСН розповів підполковник ЗС ЗСУ Денис Смажний, назвавши удар ворожих сил “атакою останньої надії”, передає DROBRO.

За словами зенітника, авіація противника протягом 11 хвилин постійно заходила до “зони поразки”, і їх “мінусували”. Він зазначив, що тоді було знищено майже всю ескадрилью, а після атаки Києва з повітря припинилися.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Офіцер згадав, що наприкінці лютого був найнапруженіший період: атакували Київ, потім починали наступати на Ізюмському напрямі, а одразу після били по Півдні.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin