Михайлов розповів, що проведення операції зі знищення Кримського мосту потребує серйозної підготовки

Знищення Кримського мосту, основної артерії постачання техніки та живої сили противника, вимагає розробки військової операції високої складності. Думку щодо цього питання в ефірі “Радіо НВ” висловив військовий експерт Кирило Михайлов. Військова операція, спрямована на знищення такого складного інфраструктурного об’єкта як Кримський міст, не може обійтися застосуванням виключно далекобійних ракет ATACMS. Потрібне використання БПЛА та авіації, можливо, виникне потреба у проведенні наземного десантування.

“Питання вимагає вирішення, і застосування далекобійних ракет – пріоритетний вибір. Підготовча робота насправді набагато складніша, ніж просто натиснути пускову кнопку”, – наголосив Михайлов.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Дуже важливо вивести з ладу ППО, що забезпечує досить щільний захист об’єкта. Для цього необхідно використовувати ракети GMLRS, які вже довели свою ефективність у справі знищення радіолокаційних станцій та РЕБ супротивника. Тільки грамотно побудована підготовка дозволить ефективно застосовувати далекобійні балістичні ракети ATACMS, постачання яких очікується найближчим часом.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin