ЗСУ, ймовірно, знову вдарили по залізничному ешелону рашистської військової техніки з Криму

На залізничній станції Брилівка на тимчасово окупованій частині Херсонської області знову горять ешелони з військовою технікою та боєкомплект армії мародерів. Відповідне відео публікує Telegram-канал “DroBro7/24”.

“Брилівка знову! (Херсонська область). Палають ешелони з технікою та БК”, – йдеться в описі до відеоролика.

Інші подробиці наразі невідомі. Зазначимо, це вже не перший удар українських військових по ешелонах із рашистською військовою технікою у Брилівці. У ніч на 30 липня ЗСУ знищили озброєння противника, яке прибуло на залізничну станцію з анексованого Криму.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Радник голови МВС Антон Геращенко повідомляв про знищення понад 40 вагонів із військовою технікою, особовим складом та боєприпасами орків. За попередніми даними, удар завдавав реактивної системи залпового вогню HIMARS. Згодом у Мережі показали відео наслідків удару. На кадрах видно, як мерзость розбігається в різні боки.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin