Пєсков назвав причину скасування повітряної частини параду, що викликало питання користувачів соцмереж

У мордорі раптово скасували повітряну частину параду до 9 травня – ні бойової авіації, ні винищувачів та “літака судного дня” “Іл-80” рашисти під час заходу вперше за довгий час не побачать. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву спікера Кремля Дмитра Пєскова, передає DROBRO.

У коментарі рашистським ЗМІ Пєсков заявив, що повітряну частину параду скасовано у зв’язку зі складними погодними умовами.

“Повітряна частина Параду Перемоги в Москві не відбудеться через погоду”, – повідомляє інформаційне агентство ТАРС із посиланням на заяву кремлівського чиновника. Водночас, журналісти зазначають, що на відео з Москви складних погодних умов не спостерігається. На опублікованих кадрах на небі видно мінлива хмарність та відсутність проявів грози та опадів, що робить проліт авіації безперешкодним.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Користувачі соціальних мереж вважають, що реальна причина скасування повітряної частини параду рашистською владою ховається. Раніше рашисти анонсували участь у заході “літака судного дня” “Іл-80”. Борт є повітряним пунктом управління, який має перевозити керівництво мордора у разі ядерної війни.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »