Дрогобицька міська лікарня №1

Новий операційний зал відкрили у хірургічному корпусі медзакладу

Як розповів керівник лікарні – Андрій Коцюба – потреба в додатковій операційній визріла давно. Оскільки, із утворенням територіальної громади – збільшилась кількість звернень до медиків та зросла кількість ушпиталень пацієнтів, передає DroBro.

Так, як наша лікарня є медзакладом інтенсивного лікування другого рівня, тож хірургічною ургенцією ми забезпечуємо всіх мешканців нашого регіону. Зважаючи на збільшення потоку пацієнтів – виникла необхідність збільшити кількість операційних столів. Тому було прийняте рішення відкрити новий операційний зал, який допоможе бригадам медиків проводити паралельно кілька операційних втручань, – коментує Андрій Коцюба.

Реалізувати задум вдалося завдяки мікропроекту, який фінансово підтримала область та місто. Відтак за кошти лікарні було закуплено нові меблі. В оновленій операційній створено окрему кімнату для медичного персоналу, душову кабіну, тощо.

Дрогобицька міська лікарня №1

Дрогобицька міська лікарня №1

Окрім цього в першій міській лікарні на фінішну пряму вийшли роботи із облаштування переходу між двома корпусами медустанови: хірургічним і терапевтичним. Перехід необхідний для швидкого транспортування пацієнтів із серцево-судинними проблемами в кардіологічний відділ.

До сьогодні – відсутність цивілізованого переходу породжувала, як для медиків так і хворих низку проблем.

Наразі, підрядник завершує внутрішні роботи в новобудові.

За словами керівника лікарні Андрія Коцюби, простір переходу використають функціонально. Новобудова має 3 поверхи, на кожному із яких розмістять необхідні кабінети. Так, на першому поверсі постане кабінет під сучасне МРТ. На другому поверсі облаштують кабінети під реабілітацію хворих із серцево-судинними патологіями.

На третьому поверсі планують розмітити діагностичні кабінети – серед яких УЗД, електрокардіографія, кабінет фіброгастроскопії та інші.

Дрогобицька міська лікарня №1

Дрогобицька міська лікарня №1

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »