Діти під час війни переживають усі події особливо вразливо

Повномасштабне вторгнення рашистів на терени нашої держави торкнулось кожного найменшого українця та українки. Однак багато з них не лише щиро вірять у перемогу та хоробрість наших воїнів, а й активно долучаються до підтримки захисників, передає DROBRO.

З перших днів війни, дрогобицькі діти застосовують свої таланти, щоб зібрати кошти на потреби ЗСУ. Малеча, влаштовує блокпости на вулицях міста, продає вироби ручної роботи, прикраси, солодощі тощо.

Блокпости дітей на вулицях міста Котермака набули широкої популярності. Таким чином малеча збирає кошти, які потім передає у відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради. Загалом такі блокпости облаштовували на вулиці Коновальця, Княгині Ольги, Володимира Великого у районі відпочинкового комплексу «Залісся» та інших.

За останній тиждень до міської ради завітали юні патріоти з трьох блокпостів — вулиць Самбірська, Шептицького, Володимира Великого та Княгині Ольги. Діти принесли кошти загальною сумою понад 7 000 гривень.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin